שאלות ותשובות

מה זה ״הר הביטוח״?

הר הביטוח מרכז את כלל הפוליסות של המבוטח. הפרטים כוללים לרוב פרמיה חודשית (מחיר), סוג הכיסוי (תאונות, ניתוחים, תרופות ועוד) ואת שם החברה המבטחת (מגדל, כלל איילון ועוד). אמנם מדובר בכלי חדשני המציג את כלל הביטוחים שלכם, אך עם זאת אנו ממליצים להתייעץ ולבחון כל כיסוי לגופו באמצעות סוכן ביטוח בעל רישיון.

כיצד ניתן להגדיל את הפנסיה הקיימת שלי?

באמצעות התאמת מוצר/מסלול, שימוש בתכנון מס (תיקון 190 וכו'), והתאמה מקיפה של כלל הנכסים וההתחייבויות של הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו, השירות ניתן ע"י רואי חשבון וסוכני ביטוח שמשלבים בין העולמות ליצירת ערך גדול ואמיתי ללקוחות.

מה זה חסכון פנסיוני בפשטות?

חסכון פנסיוני מהווה פתרון ל3 מצבים עיקריים בחייו של העובד או החוסך: מוות, נכות וזקנה, כל אחד מן המצבים שונה בין סוגי המוצרים ויש להתאים את הכיסויים ספציפית לרצונו של הלקוח.

מה זה קופות גמל בפשטות?

קופת גמל הינה מוצר חסכון לטווח בינוני קצר, אין בה כלל מרכיב ביטוחי והיא משמשת כמוצר בעל הטבות מס שונות בעידוד המדינה להגדלת חיסכון האזרחים.

האם אני יכול/ה לעזור להורים שלי בהגדלת הפנסיה שלהם?

בהחלט, מאחר ומוצר פנסיוני כמו כל מוצר אחר צריך להתאים ללקוח באופן ספציפי, הרבה פעמים לקוחות לא נמצאים במוצר/מסלול שמתאים להם, בנוסף לכך לא ממצים אפשרויות מס שניתנות ע"י המדינה ובתכנון נכון ומקצועי ניתן להגדיל משמעותית את הפנסיה ולתכנן נכון יותר את גיל הפרישה.

לקוחות ממליצים

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

גלית כהן - "שלחתי את הפרטים שלי ותוך כמה ימים הם חזרו אלי עם דו"ח המלצות. השירות היה אדיב, מהיר ומקצועי."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

לירון חביב - "דחיתי את נושא של הטיפול בביטוחים שלי כבר המון שנים כי לא הבנתי מה צריך לעשות, סוף סוף מישהו מקצוען הסביר לי איך כל הנושא הזה עובד."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

שוש תמיר - "רציתי לציין לטובה את אודי שנתן לי שירות מדהים. בזכותו הפנסיה שלי תיהיה הרבה יותר גבוהה."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

ניצן ראובני - "עבדתי במספר חברות שונות ועכשיו הבנתי שאף אחד מהמעסיקים שלי לא באמת דאג לביטוחים שלי. אני ממש ממליץ להיעזר בשירות הזה, שמישהו מקצועי יעשה סדר בבלגן."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

דקלה גורן - "שירות נהדר, סוף סוף הצלחתי לעשות סדר בביטוחים שלי. הם סידרו לי את כל קרנות ההשתלמות, קרן הפנסיה וקופות הגמל."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

נדב שביט - "בזכותם גיליתי שהיה לי כפל ביטוחים, עד היום ״זרקתי כסף לפח״. תודה רבה על העזרה והטיפול המסור."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

יעל שטרן - "בזכותם הוזלתי את דמי הניהול שלי במאות שקלים."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

גלעד שרון - "לצערי הייתי צריכה להשתמש בפוליסות הביטוח שלי, הם ליווי אותי לכל אורך הדרך. תמיד חשוב שיש מישהו מקצועי שמייצג אותך מול חברות הביטוח ודואג שתקבל את מה שמגיע לך."

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

שירן ויזל - "הם ממש מקצועיים. עכשיו יש לי כיסוי לביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי ואפילו הוזילו לי הביטוח לרכב. כל הכבוד!"

ביטוח דירה הפניקס ★★★★★

ירון ויסוצקי - "הם גם מצאו לי כפל בביטוחים וגם הוזילו לי פוליסות קיימות. בזכותם אני מצליח לחסוך המון כסף."

בדיקת כפל ביטוחים, הוזלת דמי ניהול ושדרוג פוליסות ישנות

התחל בדיקת ביטוחים